Україна отримає 9 млн євро на будівництво соціального житла

19.04.18
Администратор

Україна отримає 9 млн євро від Уряду Німеччини на створення соціального житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та розвиток інфраструктури (школи, дитсадки) у містах, які приймають ВПО. Відповідну Фінансову та проектну угоду підписали 19 квітня 2018 року Міністр соціальної політики Андрій Рева, керівник міського та інфраструктурного підрозділу німецького державного Банку Розвитку KfW Маріон Кнееш та виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов.

 

Безповоротна фінансова допомога надається Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний Банк Розвитку KfW. Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» триватиме чотири роки. Грантові кошти спрямовуються у: Дніпропетровську обл; Запорізьку обл; Харківську обл; підконтрольні Уряду України райони Донецької і Луганської областей. Новий проект допоможе близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло. Розпорядником коштів виступає Український фонд соціальних інвестицій, який за 18 років роботи реалізував понад 1200 проектів у всіх регіонах країни. Наразі він створює житло для внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях і місті Львів, а також відновлює більше 40 дитячих садків у місті Київ. Спеціалізацією Фонду є реалізація складних інфраструктурних проектів у соціальній сфері з особливим акцентом на енергозберігаючі технології.

 

За словами Андрія Лактіонова, виділені Урядом Німеччини кошти відновлять або побудують «з нуля» 10-12 багатоквартирних будинків для внутрішньо переміщених осіб. Поруч з кожним таким будинком відремонтують школу або дитячий садок. Це буде робитись швидко, прозоро і за німецькими стандартами енергоефективності і якості в цілому.

за матеріалами DOM.RIA

Догори